„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywać je przeznaczeniem” C.G. Jung

Z wykształcenia jestem psychologiem, absolwentką Instytutu Psychologii, Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. Uczestniczyłam w stażu w Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym UM w Łodzi, gdzie pracowałam z młodzieżą oraz uczestniczyłam w konsultacjach rodzinnych pacjentów oddziału. Pracuję w poradni zdrowia psychicznego.

Pracuję psychoterapeutycznie i psychologicznie z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych, prowadząc psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, a także psychoterapię par. Prowadzę konsultacje i terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Pracę terapeutyczną superwizuję w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym u certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów. Jestem w trakcie certyfikacji w PTPPd.

Realizuję również program profilaktyczny dotyczący zapobiegania zaburzeniom depresyjnym wśród dzieci i młodzieży oraz w ramach w/w programu prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu umiejętności psychospołecznych.

W swojej pracy stosuję Kodeks Zasad Etycznych Psychoterapeuty.

Sylwia Adamczewska - ZnanyLekarz.pl

Psychoterapia Psychodynamiczna
www.kcp.krakow.pl

POTRZEBUJESZ POMOCY?

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

telefon kontaktowy:

602 777 895

adres e-mail

sylwiaadamczewska@interia.pl

adres

Gabinet Psychoterapii
Sylwia Adamczewska
ul. Karola Adamieckiego 1
92-305 Łódź
(Poradnia Multimedyk)
woj. łódzkie